درباره ما

 

الکتروپیشروگام، پیشرو در صنعت الکتریک

شرکت الکتروپیشروگام سال‌هاست در زمینه طراحی و تولید دستگاه‌های الکترونیکی فعالیت حرفه‌ای و مستمر دارد. از جمله این محصولات می‌توان به این موراد اشاره کرد:
– استابلایزرهای ولتاژ پله‌ای(ترانس تقویت)
– استارتر الکتریکی انواع ماشین‌های سنگین دیزلی اعم از دیزل ژنراتور و لودر و گرادر و کامیون
– انواع شارژکن‌های باطری خودرو و  ups
– تراسفورماتورهای صنعتی ایزوله و اتوترانس
– دستگاه‌های جوش اینورتری
– چاپرهای صنعتی
– منابع تغذیه
نقطه قوت مجموعه الکتروپیشروگام حضور طراحان الکترونیکی بسیار حرفه‌ای و موفق در این حوزه است که در پروژه‌های بزرگ ملی نیز همکاری دارند.
نبوغ کارشناسان الکتروپیشروگام در طراحی و ارائه محصولات الکترونیکی باعث شده که ما بتوانیم دو ثبت اختراع موفق در محصولات الکترونیکی در کارنامه خود داشته باشیم و بتوانیم در پروژه‌های منحصر به فردی مثل طراحی استارتر برقی هوشمند انواع بالگردهای نظامی و تفریحی برای اولین بار در ایران به موفقیت دست یابیم.
حضور نیروهای حرفه‌ای در مجموعه این امکان را فراهم کرده که بسیاری از دستگاه‌های الکترونیکی به سفارش مشتری و کاملاً شخصی سازی شده در کمترین زمان ممکن طراحی و تولید شود.
مجموعه الکتروپیشروگاه از سال ۱۳۹۸ فروش آنلاین محصولات خود را از طریق وب‌سایت شرکت آغاز کرده که با استقبال خوبی از سوی مشتریان مواجه شده و توانسته با حذف واسطه‌ها، با بهترین قیمت و حداقل زمان محصولات این شرکت را به مشتریان برساند.
ارائه مشاوره به واحدهای صنعتی و فعالان این حوزه برای انتخاب دستگاه‌های مورد نیاز نیز از فعالیت‌های موفقی بوده که باعث رضایت و همراهی مشتریان ما بوده و هست.

آن‌چه در کارنامه خود داریم:

موفقیت‌ها و دستاوردهای الکتروپیشروگام با تلاش و همت تمام اعضای این مجموعه و طی سال‌ها فعالیت موثر به دست آمده است. برخی از موفقیت‌های ما به این شرح است:
– ثبت اختراع استارتر برقی هوشمند انواع بالگردهای نظامی و تفریحی

صنایع موجود از انواع مختلف موتورهای الکتریکی استفاده می‌کنند. این موتورها به تجهیزات حفاظتی برای عملکرد ایمن نیاز دارند تا صنایع بتوانند با خیالی آسوده از آن‌ها استفاده کنند و از آسیب احتمالی‌شان جلوگیری کرده و طول عمر آن‌ها را افزایش دهند. ضروری‌ترین تجهیزات مورد استفاده، استارتر است. استارتر جهت محدود کردن مقدار جریان مصرفی موتور، مقدار ولتاژ و در نتیجه مقدار جریان کنترل می‌شود و در لحظه راه‌اندازی دیگر افزایش جریان نخواهیم داشت.

– حضور در وندور لیست شرکت نفت جمهوری اسلامی ایران به سبب عملکرد موفق تکنسین و مهندس‌های مجموعه
– طراحی‌های اختصاصی به سفارش صنایع نظامی کشور
– طراحی استابلایزر مخصوص ماینر با استانداردهای بالا برای نخستین بار در کشور، قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی


 

مدارک و گواهینامه‌ها

 

 

گواهینامه DNW

ما گواهینامه DNW مربوط به دوره Management by values را دریافت کرده‌ایم.

این گواهینامه به منزله مهارت بالای دارنده آن و یک معیار مستند بین‌المللی به شمار می‌رود.


 

مدرک دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه میکی‌موتوی ژاپن

افتخار کسب مدرک دکترای افتخاری مدیریت از دانشگاه میکی‌موتوی ژاپن طی اجلاس بین‌المللی تعالی کسب‌و‌کار در دوران رکود به روش مدیریت ژاپنی را داشته‌ایم.


0+

تعداد مشتریان ما

0+

سال‌های فعالیت

0%

رضایت مشتریان

تصویر سرگرم کننده واقعیت

الکتروپیشروگام، پیشرو در صنعت الکتریک

لوگو پاورقی

چرا الکتروپیشروگام؟

شرکت الکتروپیشروگام سال‌هاست که در زمینه طراحی و تولید استابلایزرهای ولتاژ پله‌ای(ترانس تقویت)، استارتر و شارژکن‌های باطری خودرو و ups، تراسفورماتورهای صنعتی ایزوله و اتوترانس، دستگاه‌های جوش اینورتری و چاپرهای صنعتی و منابع تغذیه فعالیت دارد.

  • بهره‌گیری از فناوری روز
  • بهره‌گیری از نیروی متخصص و حرفه‌ای
  • تحویل فوری کالا
  • پشتیبانی و خدمات پس از فروش